1. Pristatymas Lietuvos paštu Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje

Pristatymo kaina 1,90 Eur. Pasirenkant šį pristatymo būdą, jums bus siunčiama registruota siunta. Registruotos siuntos įteikiamos gavėjui asmeniškai.

SVARBU!!! Jei jūsų nurodytu adresu siunta nebus priimta, galėsite ją atsiimti artimiausiame pašto skyriuje pateikus asmens dokumentą.

DĖMESIO – Perkant už 30 Eu ir daugiau- nemokamas pristatymas Lietuvoje pasirinkus pristatymo būdą registruotu paštu.

2. Pristatymas per Omniva paštomatus

Siuntų savitarnos terminalai veikia visą parą. Siuntinį galite atsiimti įvedę durelių kodą, kuris bus Jums atsiųstas SMS žinute arba el. paštu. Siuntų terminalo ekrane suvedus atsiėmimo kodą, durys automatiškai atsidarys ir Jūs galėsite pasiimti savo siuntinį. Daugiau apie šį pristatymo būdą skaitykite čia

SVARBU!! Jeigu per septynias dienas siuntinio nepasiimsite, jis bus grąžintas siuntėjui.

Gavėjui apie į siuntų terminalą atvykusį siuntinį pranešama mobiliuoju telefonu ir (arba) el. paštu iškart, kai siuntinys įdedamas į siuntų terminalą. Todėl nurodžius klaidingą telefono numerį siunta bus grąžinama mums atgal, o norint ją gauti dar kartą reiks susimokėti ne tik pakartotinai pristatymo išlaidas bet ir Omniva nustatytą siuntos grąžinimo siuntėjui mokestį. Jeigu siuntos pakartotinai nebus norima gauti, iš grąžinamos sumos bus minusuojamas siuntos grąžinimo siuntėjui mokestis.

Pristatymo Kaina 2.30 Eu

3. Pristatymas Omniva kurjerių tarnyba

Pristatymo Omniva kurjeriu Lietuvoje kaina 2.99 Eu

4. Pristatymas užsienyje

Pristatymas Lietuvos paštu kaip tarptautinė registruota pirmenybinė pašto korespondencijos siunta, kuri bus pristatyta Jums į artimiausią pašto skyrių.

Siuntimo kaina 10 Eu.

Pristatymo laikas 8-12d.d.

Dėmesio!

Vidutinis pristatymo terminas dažniausiai yra 4 – 10 d.d. Prekės, kurios nėra sandelyje yra pristatomos iš centrinio sandėlio Europoje per 14 d.d.. Apie prekių išsiuntimą informuosime el. paštu. Po išsiuntimo prekes gausite per 1-2 d. priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, tačiau visuomet stengiamės, kad Jus prekės pasiektų greičiau!