Prieš išsiunčiant prekę grąžinimui, būtinai parašykite mums į el. paštą info@hotfashion.lt, kad ketinate grąžinti prekę. Atsiųsta mums be perspėjimo grąžinta prekė bus išsiųsta atgal klientui. Prie grąžintos prekės būtinai turi būti grąžinimo/keitimo prašymas, surašytas ranka arba atspausdintas bei prekės įsigijimo dokumentas.

14 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

● Grąžinti arba pakeisti prekę galite ne vėliau kaip per 14 dienų nuo jos gavimo.

● Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus, arba ją pakeisti kita preke atitinkančią pirmosios pirkimo sumą.

Grąžinima ar keičiama prekė privalo atitikti šiuos kriterijus:

● Prekės negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos, jos turi būti nesugadintos ir nepraradusios savo vertės.

● Grąžinamos prekės turi būti su visomis etiketėmis, originalioje pakuotėje.

● Grąžinamos prekės originali dėžutė negali būti apklijuota lipdukais/lipnia juosta, antspauduota, aprašinėta ar kitaip sugadinta.

● Grąžinama prekė turi būti išsiųsta tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta.

● Apatinio trikotažo grąžinti negalima. Atkreiptinas dėmesys, kad pagal LR “Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles“ (2012 m. kovo 15 d. Nr. 4-243) negrąžinamomis (nekeičiamomis) prekėmis laikomos tokios įsigytos kokybiškos prekės kaip: apatiniai drabužiai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės, naktiniai marškiniai, pižamos, liemenėlės, korsetai ir kiti panašūs dirbiniai.

● Norėdamas grąžinti ar keisti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, prieš tai informuodamas Pardavėją el. Paštu info@hotfashion.lt ir užpildydamas specialią prekių keitimo – grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

● Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Grąžinus prekę, pardavėjas įsipareigoja pirkėjui grąžinti už prekę sumokėtą pinigų sumą per 7 dienas nuo prekės grąžinimo laiko.

● Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų, nuolaidų kuponu, tai grąžinamas kuponas bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kupono terminas lieka pradinis.

● SVARBU: Prekės iš IŠPARDAVIMO kategorijos nekeičiamos, už jas atliksime pinigų grąžinimą, o jei pageidaujate užsakyti kitas prekes galite pateikti naują užsakymą.

● SVARBU: Prekės grąžinimo atveju, pristatymo kaina bei grąžintinos prekės transportavimo išlaidos nėra padengiamos;

Pardavėjas įsipareigoja įsitikinti, kad grąžinama prekė atitinka visus grąžinimo kriterijus ( t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės… ) ir, jei prekė atitinka visus grąžinimo kriterijus, grąžinti pinigus į mokėtojo arba Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą.

Teisės aktai, reglamentuojantys prekių grąžinimą:

● LR ūkio ministro įsakymas Nr. 258 “Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo

● LR ūkio ministro įsakymas Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo