1. Apmokėjimas elektroninės bankininkystės sistema Paysera.lt

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, galėsite atsiskaityti elektronine bankininkyste (bank link) iš Lietuvoje veikiančių bankų ar kredito unijų sąskaitų, taip pat spaudos kioskuose, pašto skyriuose, perlo terminaluose.

● Atsiskaitydami per savo banką, būsite nukreipti į savo banko internetinį puslapį. Suvedę prisijungimo duomenis, pamatysite automatiškai suformuotą sąskaitą, kurią galėsite patvirtinti ir apmokėti.

● Jeigu norite sumokėti grynais MAXIMA kasose, Rkiosk, ar Lietuvos spaudos kioskuose, spauskite Apmokėjimas internetu ir iš sąrašo pasirinkite reikalingą šį mokėjimo būdą. Atsispausdinti mokėjimo instrukciją su barkodu. Su šiuo kvitu galėsite apmokėti prekes bet kurioje Maxima kasoje ar Lietuvos spaudos kioske. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

Apmokėjimas turi būti įvykdytas per 2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Negavus apmokėjimo, užsakymas bus anuliuotas.

2. Paprastu banko pavedimu

Iš karto po užsakymo, Jums bus išsiųsta elektroniniu paštu išankstinė sąskaita, kurią galėsite apmokėti savarankišku banko pavedimu per Jūsų banko el. bankininkystės sistemą arba banko skyriuje grynais.

Užsakytos prekės bus rezervuotos Jums 2 dienas. Neapmokėjus per nurodytą laiką, užsakymas atšaukiamas.

Informacija apmokėjimui pavedimu:

Gavėjo pavadinimas:

Banko sąskaita:

Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris, kurį rasite užsakymą patvirtinančiame el. laiške arba užsakymų istorijoje.