fbpx

5 Naudingi patarimai, po kurių jūsų rūbai ir kiti įvairūs drabužiai spintoje bus atnaujinti akimirksniu

Pateiksime itin naudingus ir aktualius patarimus, kokie rūbai ar drabužiai turi būti Jūsų spintoje ir kaip ją atsinaujinti.

Portale https://www.delfi.lt/ stilistė Agnė Gilytė nuolat pateikia naudingas įžvalgas moterims. Šį kartą, ji kalba apie tai, kaip neišleidžiant daug pinigų atsinaujinti savo drabužius.

 

Stilistė pasakoja, jog atšilus orams žmonės dažnai susigrieba, jog neturi ką apsirengti, o peržvelgus praėjusio sezono drabužius, pastebi, jog jie tapo nebegražūs, nebemadingi, o galbūt net ir per siauri. Tačiau juk neatnaujinsime viso spintos turinio, todėl stilistė Agnė Gilytė pateikia naudingus patarimus, ką tokiu atveju daryti , kaip išsirinkti naujų drabužių, kurie akimirksniu padės atnaujinti savo drabužių spintą, tuo pačiu neišleidžiant daug pinigų, o pavasarį ir vasarą atrodyti stilingai bei žengti koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis.

 

Taigi,

 

  1. Šią vasarą stilistė Agnė Gilytė  siūlo rinktis madingos žalios ir margų spalvų drabužius – privaloma turėti savo spintoje!

  1. Dar vienas privalomas ir stilingas šio sezono spintos rūbas ar drabužis – klasikinės kelnės, kurių spalva turi būti būtinai raudona, ir dar  būtų geriau, jeigu šios kelnės yra siaurėjančios ir patrumpintos.

  1. Stilistė Agnė gilytė taip pat neįsivaizduoja vasaros, pavasario ir rudens  be subtilaus rūbo – klasikinio lietpalčio. Svarbi taisyklė – susegame ne visas, o tik vieną lietpalčio sagą ir susijuosiame diržu.

  1. Taip pat, šį sezoną madingos pastelinės spalvos: švelni rožinė, alyvinė,  romantiška mėtų arba jų mišinys.

  1. Nė vienos stilingos drabužių spintos stilistė Agnė Gilytė neįsivaizduoja ir be ryškių spalvų kojinių. Patarimas: rinktis tokias, kurios turėtų metalinio žvilgesio.

 

 

 

 

Šaltinis https://www.delfi.lt/ 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *