fbpx

25 GERIAUSI visų laikų mados patarimai moterims. Jūs tai privalote žinoti! I dalis

Aptarsime visų laikų geriausius 25 mados patarimus moterims, kurie niekad nesensta ir visuomet yra aktualūs. I dalis

 

 1. RODYK NUOGĄ KŪNĄ APGALVOTAI

Apsirengiant seksualiai, reikia įvertinti, kurias kūno vietas palikti atviras, o kurias pridengti. Taigi, kur čia mistika?  “Pasirinkite vieną vienintelę kūno dalį ir parodykite ją”, – pataria Angelina Jolie stilistė Jen Rade”. Jei šonuose yra praskiepas nerodykite visų kojų. Atvirkščiai, tuomet, jeigu Jūsų kojos nuogos, atitinkamai pridenkite viršutinę kūno dalį.”

 

 

 1. NEŠIOK MARŠKINĖLIUS SU SAGUTĖMIS

Pasinaudokite klasikiniu  “Marilyn Monroe” pavyzdžiu! Ji nešiojo aukšto liemenio džinsus ir baltus marškinėlius su sagutėmis, kurie nunešą į svaigią fantazijos salą! Bet, žinoma, šviesių marškinėlių nešiojimas turi savo kainą- gali greitai išsipurvinti ir reikia reguliariai skalbti. Taigi neprisipirkite daug, užteks keleto skirtingų modelių marškinėlių.

 

 1. DĖVĖKITE RYŠKIUS AKSESUARUS

Jeigu Jūsų spintoje pilna tamsių neutralių spalvų, pvz.: tamsiai mėlynos, juodos, pilkos, drąsiai įdėkite šiek tiek energijos pasirinkdamos ryškius ir spalvotus batus ar rankinę. Tarkim, raudona rankinė ne tik yra gyvybingesnis aksesuaras, bet taip pat ir stebėtinai universalus. Jaučiatės gan drąsiai? Pagrinde dėvėkite batus derindama su skirtingos spalvos rankine.

 

 

 1. PARINKITE TINKAMĄ KELNIŲ AUKŠTĮ NUO ŽEMĖS

“Didžiausia klaida, kurią daro moterys, yra dėvėti kelnes, kurios nėra tinkamos jų batų ilgiui”, – teigia stilistas Kate Young. Norėdamos išspręsti šią problemą, pasirūpinkite tuo iš anksto, kad paskutinę akimirką netektų raudonuoti!

 

 

 1. PALIKITE RANKAS LAISVAS

Stilistas Cher Coulter teigia, kad gražus rankinukas su grandinėlės tipo petnešom padeda išlaikyti subtilų ir kokteilinį drabužių stilių. Kad pasiektumėte geriausią įvaizdį, galite nešioti rankinę įstrižai per kūną ar per visą ilgį.

 

 

 1. ŽINOKITE, KOKIE DRABUŽIAI APSITEMPIA GERIAUSIAI

Norite sužinot slaptą formulę, skirtą minkštiems, bet formą išlaikantiems džinsams? Įsidėmėkite: 95% medvilnė, 5% likros su elastanu. Kad džinsai išlaikytų savo formą ir atrodytų ideliai, jiems reikia ne mažiau kaip 2% likros.

 

 

 1. UŽSIMESKITE ŠALIKĖLĮ

Tai yra pirminis aksesuaras, vertinant pagal vykusią moterų apklausą. Apsivyniokite aplink kaklą ar lengvai prameskite šalikėlį, vienoje pusėje padarydama patrauklų mazgelį.

 

 

 1. PIRKITE DRABUŽIUS TIK ĮVERTINĘ JŲ PRIEŽIŪRĄ

Prieš apsipirkdama pabandykite įvertinti, kaip drabužio medžiaga atrodytų po kelių plovimų. Taip pat, pagalvokite, ar šiam drabužiui reikėtų cheminio valymo paslaugų? O jeigu žinote, kad niekada neplausite rankomis dailiojo megztinio ar puošnios liemenėlės, tiesiog atsikratykite minties nuo šių pirkinių.

 

 1. PARODYKITE SAVO FIGŪROS PRIVALUMUS

“Kai žinai, koks įvaizdžio siluetas tave pagražina ir kas tau puikiai tinka,  mados tendencijos formuojamos automatiškai”, – sako dizainerė Shoshanna Gruss. Pavyzdžiui, jei esate smulki ir dailiai sudėta, Jums  geriausia vengti aukštų stulpelinių raštų ir didelių taškų, net jei jie Jums ir labai patinka. Pasirinkite suknelę išryškinančiu juosmeniu virš kelių ilgio.

 

 

 1. PASIDARYKITE SĄRAŠĄ

Ne to, ko norite nusipirkti, bet iš 10 nenešiojamų drabužių Jūsų spintoje. Tai padės jums nusistatyti, kurių daiktų visai nenešiojate ir priminti, ar ne pats laikas ką nors iš jų užsidėti?  

 

 

 1. PASIRUOŠKITE DAR MATAVIMOSI KABINOJE

Jei ruošiatės įsigyti labai ypatingą suknelę, nepamirškite pasiimti savo korseto ar formuojančių apatinių kartu su savimi! Kai ją matuositės, taip pat nepamirškite užsidėti savo aukštakulnių, pasidažyti lūpdažiu ir susišukuoti. Tai Jums padės geriau suvokti galutinį rezultatą.

 

 

 1. APSITEMPKITE KELNES

Kai kyla abejonių, užsidėkite mažesnio dydžio džinsus. Jie visada puikiai tempiasi ir atrodo daug geriau nei ,,netyčia’’ apkritę sėdmenys.

 

 

 1. PERŽIŪRĖKITE IR SUSITVARKYKITE SPINTĄ

Drabužiams reikia talpios patalpos, neapkrautos ir primikštos patalpos! Jūs turėtumėte sugebėti pamatyti kiekvieną drabužį be didelio knaisiojimosi ir daiktų stumdymo. Apsvarstykite, galbūt galite kai kuriuos drabužius padovanoti ar net atiduoti labdarai?

 

 1. VISADA PASITIKRINKITE IŠ VISŲ PUSIŲ

Ir nepalikite namų, kol įsitikinsite, kad Jums patinka viskas, ką matote veidrodyje. Jeigu nenorite nemalonių ,,siurprizų’’, privalote apžsižiūrėti kaip atrodote iš visų pusių. Patikėkite!

 

 

 1. PRIDERINKITE SAVO PAPUOŠALUS

Šiandieną, “Coco Chanel” metodas  “daugiau ir daugiau” veikia labai efektyviai. Galite užsidėti tos pačios medžiagos kelias grandinėles, arba pasitelkti vaizduotę ir išmėginti kontrastą: užsidėkite moterišką grandinėlę su plunksnomis ir kitą su karoliukais arba perlus maišykite su deimantais.

 

 

 1. PATIKRINKITE DRABUŽIO VIDINĘ PUSĘ

Drabužių pamušalas dažnai yra dizainerio vizitinė kortelė ir geras būdas Įvertinti kokybę. Meistriškai pasiūtas pamušalas – tai ženklas, kad visas drabužis buvo siuvamas atsargiai.

 

 

 1. BŪKITE PLAČIŲ PAŽIŪRŲ

Į persirengimo kabiną visuomet pasiimkite pasimatuotį net ir tokį drabužį, kuris atrodo Jums mielai, tačiau nepirktumėte, nes paprasčiausiai jis ne jums. Niekada negali žinoti!

 

 

 1. PARODYKITE PRISIRIŠIMĄ

Kunigaikštienė Kate Middletone puikiai parodė, kad gerai pritaikyta suknelė ar kelnaitės nešiojamos vienu sezonu, gali puikiai tikti ir kitą sezoną. Dizaineriai, ypač aukščiausios visuomenės sluoksnio, pavyzdžiui, mylimiausias K. Middleton dizaineris T. London, paprastai siuva ir dekoruoja drabužius pagal įprastą ir tinkamiausią modelį.

 

 

 1. KAI DVEJOJATE – DĖVĖKITE KŪNO SPALVOS BATELIUS

Jeigu nežinote kokį spalvų derinį  pasirinkti, dėvėkite kūno spalvs aukštakulnius. Jie puikiai atitinka jūsų odos toną, tad tikrai nepralošite! (Be to, jie suteikia optiškos apgaulės, vizualiai kojos atrodo ilgesnės ir plonesnės)

 

 

 1. PATINKA BALTA SPALVA? DĖVĖKITE ŠVIESIU PAROS METU

Turėkite omenyje: balti drabužiai visada atrodo labiau tinkami dienos metu. Nepamirškite apsižiūrėti save ryškioje aplinkoje, kad įsitikintumėte, kad niekas nepersimato.

 

 

 1. NEATSISAKYKITE DRYŽUOTŲ RAŠTŲ

“Dryžuoti raštai yra tinkamas bei klasikinis pasirinkimas savaitgaliui”, – sako stilistė Tina Chai. Pavyzdžiui, raudonos arba tamsiai mėlynos ir baltos juostos suteikia puošnios išvaizdos ir universalumo.

 

 

 1. PAKEISKITE SAVO NUSISTATYMUS

Nenuostabu, jeigu kartais Jūsų mielas švarkas kainuoja mažiau už pietus kavinėje. Nereikia jo numesti į šalį! Tačiau puikiai galite pasinaudoti kita ginkluote: Įsiūkite gražesnes sagutes ar priderinkite puošnius aukštakulnius.

 

 

 1. NIEKADA NEPIRKITE NUOBODŽIOS IŠVAIZDOS PALTO

“Viršutinė apranga niekada neturėtų būti neplanuota”, – sako dizainerė Jeanne Yang. Daugelis žmonių daugiausia Jus mato tik su paltu ar striuke,  net jei Jūs nieko nenešiojate po apačia- žmonės niekada netgi nesužinotų!” Ieškokite stilingo palto ar striukės.

 

 

 1. TURĖKITE DRABUŽĮ SU LEOPARDO RAŠTU

Stilistas Robas Zangardi sako, kad šis raštas turėtų būti pačiu svarbiausiu Jūsų spintoje. Tai nesenstantis, pakankamai ramus ir visada spalvingas pasirinkimas.

 

 

 1. MAIŠYKITE SPALVAS IR RAŠTUS

Galima apjungti spalvas, proporcijas ir raštus taip, kad atrodytų kuo dinamiškiau, tačiau yra keletas pagrindinių gudrybių, kad visa tai būtų teisinga. Galite nešioti keletą drabužių, kurie pakartoja tas pačias spalvas arba sumaišykite ilgus bei plačius raštus su skirtingais, tarkim, mažesniais. Dar lengviau- galima naudoti antrąjį motyvą kaip akcentą.

 

 

 

 

Parengė Hotfashion.lt

Šaltinis http://www.instyle.com/fashion/50-best-fashion-tips-all-time

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *